rusztowanie krause protec

Nowoczesne rusztowania aluminiowe

Konstrukcja rusztowania to nieodłączny element prac budowlanych i remontowych. Ma bezpośredni wpływ na efektywność pracy, jej wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowników. Cechy takie jak stabilność, łatwość w montażu i klasa materiałów, z których wykonane są poszczególne elementy rusztowań determinują ich jakość oraz przydatność. Istnieje wiele wariantów rusztowań, jakie oferują renomowani producenci tego typu sprzętu.

Trwałe i solidne rusztowanie

rusztowanie krause protecWiększość z modeli posiada budowę modułową, co pozwala nam z łatwością modyfikować wysokość rusztowania w zależności od naszych indywidualnych potrzeb. Na przykład nowoczesne rusztowanie Krause ProTec, które dostępne jest w kilku opcjach różniących się pod względem maksymalnej wysokości, szerokości platformy i wymiarów podstawy, pozwoli nam sprawnie wykonywać prace zarówno profesjonalne, jak i lekkie, niezależnie od tego, czy są one zewnętrzne, czy dotyczą wnętrza budynku. Wykonane z aluminium gwarantuje stabilność i odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych przy jednocześnie względnie małym ciężarze całego rusztowania. Budowa modułowa pozwala łatwo, szybko i bezproblemowo wznieść całą konstrukcję rusztowania bez użycia narzędzi, a jakość i precyzja wykonania poszczególnych elementów oraz zastosowane rozwiązania techniczne sprawiają, że przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności rusztowanie zapewnia wysokie bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

rusztowanie krause protecAntypoślizgowe, profilowane szczeble dodatkowo zwiększają wygodę przy wchodzeniu i schodzeniu po wewnętrznej stronie rusztowania. Możliwe jest przestawienie wysokości pomostu co szczebel, czyli dwadzieścia pięć centymetrów, dlatego z łatwością można stabilnie zamontować rusztowanie nawet na nierównym podłożu, takim jak na przykład schody, bez konieczności demontażu i ponownego montażu innych elementów konstrukcji. Rusztowania jezdne firmy Krause gwarantują wysoką mobilność i łatwość transportu, mogą być przemieszczane nawet w stanie zamontowanym. Rusztowania ProTec są zgodne z normami PN-EN 1004, poszczególne elementy są dostępne od ręki, dlatego rusztowanie można z łatwością doposażyć do wyższej wysokości, jeśli zajdzie taka potrzeba. Przystępna cena w stosunku do wysokiej jakości sprawia, że klienci bardzo często sięgają po rusztowania firmy Krause. Przy pracach wysokościowych liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo.

Nowoczesne rusztowania gwarantują minimalne ryzyko, przy jednocześnie wysokim komforcie użytkowania. Oferują także mnóstwo możliwości pod względem modyfikacji, przystosowania do konkretnych warunków, trwałości i wytrzymałości materiałów oraz łatwości w montażu i transporcie sprzętu.